Facebook
Nákupní košík
je prázdný.

Poslání

NAMEDSPORT superfood

Obchodní značka NAMED je po dobu 30ti let vedoucí společností v oblasti přírodní medicíny v Itálii, je známá pro kontinuální vědecký výzkum a pečlivý výběr surovin.

Z vášně pro sport a třicetiletým zkušenostem ve farmaceutickém odvětví se rodí NAMEDSPORT,
který si klade za cíl podporovat a šířit ve sportovním prostředí korektní chování, efektivně integrovat inovativní produkty v souladu s odborníky z oblasti sportovní medicíny.

Součástí nepřetržitého vývoje NAMEDSPORT je úzká spolupráce s vědeckými týmy odborníků, výrazně investuje do výzkumu a vývoje a využívá spolupráci trenérů, sportovních lékařů, fyzioterapeutů a odborníků na výživu, nakonec vždy společně docílí nejvyšší standard kvality.  O tom svědčí i fakt, že letos již podruhé byl NAMEDSPORT vybrán jako partner slavného Giro d´Italia. Je to obrovská pocta a současně závazek, protože se jedná o jubilejní 100. ročník.  

Všechny NAMEDSPORT produkty jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví v souladu s národními i evropskými předpisy o doplňcích stravy. Samozřejmě látky považované za "doping" Mezinárodním olympijským výborem a WADA (Světová antidopingová agentura) jsou kategoricky vyloučeny ze všech produktů NAMEDSPORT .

 Vášnivý vědecký výzkum, třicet let zkušeností v oblasti přírodní medicíny a nejpečlivější výběr těch nejlepších surovin na trhu, to jsou ingredience úspěchu. S doplňky NAMEDSPORT se setkáte každý den mezi odborníky i sportovními nadšenci.

© Copyright 2019 namedsport.cz        Obchodní podmínky        Reklamační řád        Zpracování osobních údajů
Dovozce: FIT-PRO CZECH s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
Všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou uvedené ceny doporučené, nezávazné s DPH.