Facebook
Nákupní košík
je prázdný.

Obchodní podmínky

Objednávky, uzavření kupní smlouvy

Objednávky jsou přijímány prostřednictvím on-line obchodu www.namedsport.cz . O přijetí a postupu vyřizování objednávky je kupující postupně informován e-mailem nebo telefonicky do 24 hodin po odeslání (platí pouze v pracovních dnech). Pokud zboží není aktuálně na skladě, je kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň je seznámen o přibližné dodací lhůtě. Kupující v tomto případě má možnost svou objednávku zrušit.

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání uvedenou na e-shopu a v objednávce. Všechny objednávky provedené prostřednictvím výše uvedeného e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.


Dodací lhůta a způsob doručení

Obvyklá lhůta dodání zboží je 1 až 3 pracovní dny. V případě, že si dodávka vyžádá delší období, je kupující o termínu dodání bezprostředně informován. Objednané zboží je kupujícímu zasláno službou PPL. U zásilek v hodnotě do 1500 Kč vč. DPH je poštovné a balné účtováno ve výši 100,- Kč vč. DPH , u zásilek s vyšší hodnotou je poštovné a balné zdarma (platí pro zásilky po ČR).
Poštovné a balné na Slovensko je následující, do 5kg - 165 Kč, do 10kg - 240 Kč, do 20kg - 310 Kč, do 30 kg - 360 Kč, do 35kg- 495 Kč, do 40kg - 560 Kč a do 50kg - 670 Kč.

Převzetí zásilky kupujícím
Kupující je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození zboží nepřebírat.


Způsob platby
Dobírka:
objednané zboží je zasláno službou PPL a při převzetí uhrazeno kupujícím v hotovosti nebo platební kartou.

Osobní odběr: Po potvrzení o připravení zakázky si je může kupující vyzvednout a hotově nebo bankovní kartou zaplatit na provozovně  FIT-PRO, Pod Harfou 3, 190 00 Praha 9 - Libeň, tel.:774 803 174prodejna@fit-pro.cz,  provozní doba:Po-Pá  9:00 - 18:30.

 

© Copyright 2019 namedsport.cz        Obchodní podmínky        Reklamační řád        Zpracování osobních údajů
Dovozce: FIT-PRO CZECH s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
Všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou uvedené ceny doporučené, nezávazné s DPH.