Facebook
Nákupní košík
je prázdný.

Historie

NAMEDSPORT palivo pro tvou vášeň

Společnost NAMED byla založena v Itálii v roce 1988, názvem je zkratka pro přírodní medicínu (Natural Medicine). V průběhu let se stává stále důležitější díky referencím v oblasti přírodní medicíny, vysoké kvalitě produktů a neustálé podpoře vědeckého výzkumu.

Rodí se z vášně pro sport a třicetiletým zkušenostem ve farmaceutickém odvětví, NAMEDSPORT se bleskově šíří mezi lékaře, lékárníky, trenéry a veřejně angažované profesionály s integrací ve světě  sportu, sportovní výživy a kultury.

Čím dál intenzivnější fyzická aktivita se stává abnormálním stresem pro naše tělo, požadavky na zásobení se mění a příjmem běžné potravy není možno pokrýt tyto nové potřeby. Bez integrace optimálních doplňků stravy pak nelze zabránit likvidaci sportovce, protože není schopen účinně čelit energetickým výpadkům a bránit problémům spojeným s intenzivním sportem.

Každý sport má různé potřeby, díky doplňkům NAMEDSPORT skutečně můžete poskytnout konkrétní živiny před, během a po sportovní aktivitě, což umožňuje optimální výkon a rychlou obnovu energie založenou na odborných základech a plném respektování fyziologie těla.

NAMEDSPORT dosáhnete rychleji svých cílů! Kompletní řada suplementů, ve které je progresivně implementována nabídka sportovcům, kteří jsou pozorní ke svému zdraví, stále více a více inovativní a efektivní řešení pro:

  • zvýšení energie

  • urychlení regenerace

  • neutralizaci bolesti a zánětu

  • podporu rozvoje svalové hmoty

  • zamezení vzniku kyseliny mléčné

  • podporu síly a vytrvalosti

  • zlepšení fyzické pohody

Pozornost na kvalitu produktů a výsledky vědeckého výzkumu, to je součásti filozofie NAMEDSPORT, zajistit vyvážené a efektivní řešení v plném souladu se současnými potravinářskými a hygienickými předpisy.

NAMED kvalitativně povyšuje integraci sportu ve světě, může se pochlubit bohatou podporou klinických studií a testy vrcholových sportovců na světové úrovni.

© Copyright 2019 namedsport.cz        Obchodní podmínky        Reklamační řád        Zpracování osobních údajů
Dovozce: FIT-PRO CZECH s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
Všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou uvedené ceny doporučené, nezávazné s DPH.